BANYAN GRID LAY-OUT

MICHELIN Guide’s Point Of View

.

Dinner at Banyan is a real experience. As you take in the view of Ortaköy Mosque and the action on the Bosphorus through the large windows, the DJ at the cocktail bar plays the hottest beats. The food is not to be underestimated: expect modern Asian dishes and spicy flavours, with fish as the main focusla dictumst consequat.

Gastronimi Magazine

Banyan, 20. yaşına yeniliklerle giriyor. 2023 yılında Michelin tavsiye listesinde yer alan Banyan, yeni dekorasyonu ve yarattığı Türk etkileşimli Asya mutfağıyla, misafirlerine eşsiz bir yeme-içme deneyimi yaşatıyor.

Hurriyet

Geçen hafta ‘iyi ki’ dediğim, İstanbul’a artı değer kattığını düşündüğüm çok özel üç mekâna gittim. Aslında hiçbiri yeni değil ama ortak özellikleri farklı yönleriyle olsa da her birinin yenilenmesi ve geleceğe doğru emin adımlarla yola devam etmesi...

Alem

Banyan Restoran 20. Yıl Daveti Michelin'in 2023 yılı tavsiye listesine giren Banyan Restoran, 20. yılını eşsiz Boğaz manzarasında seçkin davetlileriyle kutladı. Aslı-Cem Pasinli çiftinin ev sahipliğinde gerçekleşen 20. yıl kutlamasına yoğun bir katılım vardı. Davete Banyan'ın eşsiz mutfağında hazırlanan lezzetler eşlik etti.