Sıkça Sorulan Sorular

Banyan’da vejetaryen, vegan ve glutensiz seçenekleriniz mevcut mu?

Evet, A la carte menümüzde vejetaryen, vegan ve glutensiz seçeneklerimiz mevcuttur.

 

Banyan’da ne tür yiyecekler sunuyorsunuz?

AsyaTürk Mutfağı (Türk Esintili Asya Mutfağı). Asya mutfağına yeni lezzetler katmak için Türk tariflerinin yanı sıra coğrafi işaretli ve atalık tohumlar da kullanıyoruz. Bu lezzetler; Asya mutfağının yemek dokusu ve servis tarzı ile yerel ürünlerimizin bir sentezidir.

 

 Banyan’da çalışma saatleriniz nedir?

 Her gün 12.00 – 02.00 , Salı günleri; 15.00-02.00.

Banyan’da online sipariş vermek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Fuudy uygulaması üzerinden siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

 

Banyan’da rezervasyon yaptırmak zorunlu mu? Rezervasyonsuz da gelebilir miyim? Rezervasyon yaptırırken özellikle istediğim bir masayı seçebilir miyim?

1. Rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. 2. Rezervasyonsuz gelen misafirler de, müsaitlik durumuna bağlı olarak kabul edilir. 3. Seçilen bir masaya özel rezervasyon yapmıyoruz fakat misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

 

Banyan’da 15, 20, 30 kişilik grupları kabul ediyor musunuz? Özel bir alan sunuyor musunuz? Kalabalık gruplar için kapanış saatinde esneklik gösteriyor musunuz?

1. 10 kişi ve üzeri grupları yalnızca fix menü seçeneği ile ağırlıyoruz. 2. Özel bir alan sunmuyoruz fakat 30 kişi ve üzeri için Banyan Restoranı özel olarak kendinize tahsis edebilirsiniz. 3. Evet, özel organizasyonlar için kapanış saatimizi bir saat kadar esnetebiliyoruz.

 

Banyan’da (Yıl dönümü, düğün, bekarlığa veda vs) __ kutlaması için Banyan’a gelmeyi düşünüyorum. Özel olarak ne sunuyorsunuz?

Kutlamalar için özel menü ve içecekler sunuyoruz. Önceden belirtmek koşuluyla doğum günü pastanızı dışarıdan getirebilirsiniz fakat Banyan'ın ambiyansını bozabilecek dekoratif ürünlere (balonlar, özel süslemeler, doğum günü şarkıları vb.) izin verilmiyor.

 

Banyan’da Euro / USD kabul ediyor musunuz?

Evet. Euro / USD kabul ediyoruz. Toplam tutarı, muhasebe departmanımız tarafından belirlenen ortalama kur üzerinden Euro/USD çeviriyoruz.

Banyan’da canlı müzik var mı? Varsa, programın detaylarını ve müzik türünü öğrenebilir miyim?

Hayır, restoranımızda canlı müzik yok fakat çarşamba cuma ve cumartesi akşamları saat 22.00-2.00 arasında canlı DJ Performansı var.

 

Banyan’da mutfağın kapanış saati nedir? En geç saat kaçta yemek siparişi verebiliriz?

Haftaiçi, saat 22.30’a kadar sipariş alınıyor, 22:30-23.30 arasında ise snack menü ( sınırlı gece menüsü) ile hizmet veriyoruz.

 

Banyan’da otoparkınız var mı?

Hayır fakat dilerseniz. Girişimizin hemen karşısında yer alan Radisson Blu Otel’in otoparkından ve vale hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

Banyan’da evcil hayvan kabul ediyor musunuz? Eğer kabul ediyorsanız, şartlar nelerdir? (Köpek ağızlıkları/tasma/kutu vb. gerekli midir?)

Hayvanları çok seviyoruz fakat restoran politikası gereği kabul edemiyoruz.

Banyan’da bar’ın açılış ve kapanış saati nedir?

Banyan Bar'ın açılış ve kapanış saatleri restoranımızın açılış ve kapanış saatleri ile aynıdır.